slideweb 770x293 1

Webdesign

Tworzenie stron www opieramy na bazie doświadczeń płynących z lat pracy nad wieloma projektami internetowymi, ale także dzięki poświęconemu czasu na ciągłe udoskonalanie swoich umiejętności i poznawanie najnowszych rozwiązań i trendów.

Nasze strony charakteryzują się nie szablonowym projektem graficznym stworzonym tak, by można było połączyć użyteczność, funkcjonalność i ciekawą oprawę graficzną w jednym miejscu. Dodając do tego standardy sieciowe i solidne wykonanie technologiczne powstaje strona spełniająca wszystkie wymagania jakie stawiane są obecnie przed nowoczesnymi stronami internetowymi.

W naszej codziennej pracy korzystamy z rozwiązań Open Source np.: cms Joomla, cms WordPress, cms Drupal i technologi takich jak: HTML, PHP, CSS, Jquery, które połączone z sobą dają znakomite efekty. Dzięki zastosowaniu techniki modułowej nasze projekty mogą być ciągle rozwijane,a dzięki użyciu mechanizmów wspomagających pozycjonowanie nasze strony są jeszcze bardziej zoptymalizowane pod przeglądarki internetowe, a co za tym idzie liczba odwiedzin tworzonych przez nas stron www jest większa.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • proste strony wizytówki,
  • strony z katalogami produktowymi,
  • serwisy internetowe.
  • sklepy internetowe
  • newslettery
  • blogi firmowe

Do każdego projektu staramy się podchodzić w sposób indywidualny bez znaczenia czy jest to mała strona czy duży serwis, gdyż każdy projekt to dla nas nowe wyzwanie, dzięki któremu możemy rozwijać swoje pasje.

Zajmujemy się ponadto tematami związanymi z migracją stron, rejestracją domen, aktualizacją stron i wykonywaniem zdjęć produktów.

Podobne wpisy