ofertamonit 770x293 1

Monitoring

Nasza firma, oferuje działalność w zakresie projektowania, montażu i konserwacji systemów telewizji przemysłowej CCTV.
Montaż telewizji dozorowej z systemem cyfrowego zapisu, otwiera nowe możliwości kontrolowania tego, co dzieje się w firmie lub domu oraz podwyższy poziom bezpieczeństwa nadzorowanego mienia.

Dobór odpowiedniego sprzętu przeprowadzana jest przez wykwalifikowanych techników, którzy określają jakie zastosować rozwiązania.
Podczas prezentacji doradca techniczny ds. CCTV prezentuje możliwości jakie daje cyfrowa telewizja przemysłowa, pokaże jak działają różne typy kamer, jakie mają możliwości. Przeprowadza badania jaki system najlepiej sprawdzi się w danej lokalizacji, a także wykonuje symulację kosztów montażu instalacji. Następnie profesjonalnie, szybko i z najwyższą starannością wykonamy instalację, uruchomimy system i gruntownie przeszkolimy obsługę.
Przyczynimy się do finansowego i organizacyjnego sukcesu, dostarczając niezawodnych, najnowszych technologicznie rozwiązań i usług informatycznych oraz teleinformatycznych. Stosowane przez nas urządzenia posiadają niezbędne certyfikaty, atesty i homologacje. Sprawny, profesjonalny i terminowy bezpłatny serwis gwarancyjny.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firma, zespołem ludzi, którzy wiążą pasję z pracą.
Ciągła praca w dziedzinie informatyki i teletechniki, a także bliska współpraca z producentami i wieloma firmami branży elektronicznej pozwala nam na bieżąco śledzić nowe technologie i tendencje i dostosowywać się do przemian w tej dynamicznie zmieniającej się dziedzinie.

Podobne wpisy