Referencje

Pełny profesjonalizm, elastyczność w zakresie dostosowania się do potrzeb klienta oraz terminowość - to tylko niektóre zalety współpracy z firmą OPTI-NET SYSTEM SP. Z O.O.. Czymś, co z pewnością wyróżnia tę firmę od innych, jest wręcz błyskawiczne reagowanie na wszelkie uwagi zleceniodawcy i natychmiastowe ich uwzględnianie.
Tworząc Stronę Internetową, firma  wykazała się ogromnym zaangażowaniem i odwagą w podejmowaniu się niestandardowych rozwiązań.
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wykonaniem kompleksowej usługi tworzenia strony internetowej na wysokim poziomie to gorąco polecam firmę Opti-Net System sp. z o.o. .

Bartłomiej Tworek, http://royaltytradezone.eu
b.tworek@royaltytradezone.eu

Firma Opti-Net Mirosław K. Fryt współpracuje z nami w zakresie opieki informatycznej od prawie dwóch lat. W tym czasie świadczyła nam usługi w zakresie doradztwa informatycznego, naprawy komputerów oraz konfiguracji sieci.

Firma Opti-Net dała się poznać jako kompetentna, dysponująca szeroką wiedzą, a nade wszystko, starającą się poznać i reagując na aktualne oczekiwania Klienta w dziedzinie którą się zajmuje.

Z pełnym przekonaniem mogę polecić usługi firmy Opti-Net Mirosław K. Fryt zakresu Outsourcingu informatycznego.

Małgorzata Landau ,

W 2010 roku firma Opti-Net współpracowała z firmą Elkom sp. z o o. w zakresie dostosowania procesu przetwarzania danych osobowych do wymogów prawa.                        Projekt został przeprowadzony terminowo i sprawnie, a jego zakres był zgodny z naszymi oczekiwaniami.  Współpraca z firmą Opti-Net to doświadczenie biznesowe, które z czystym sumieniem i przekonaniem mogę polecić innym podmiotom szukającym profesjonalnego doradztwa. Rzetelność, terminowość, zaangażowanie i partnerstwo to tylko niektóre z pozytywnych aspektów współpracy z konsultantami firmy Opti-Net.  Mogę sobie i innym podmiotom gospodarczym życzyć, aby na naszym rynku funkcjonowało więcej firm dostarczających usługi zgodnie ze standardami i jakością, jakie zostały zaprezentowane przez firmę Opti-Net.

Andrzej Madejczyk,

Z firmą Opti-Net współpracujemy od dwóch lat. Profesjonalizm oraz duże doświadczenie firmy utwierdzają nas w przekonaniu, iż prawidłowo wybraliśmy firmę.                                                     Dzięki fachowości pracowników firmy Opti-Net Mirosław K. Fryt udało nam się zmniejszyć koszty związane z utrzymaniem sieci do minimum.

Na chwilę obecną firma Opti-Net jest odpowiedzialna za opiekę nad sprzętem komputerowym oraz infrastrukturą sieciową firmy. W każdej chwili mamy doskonały kontakt z pracownikami, którzy w razie problemów są do naszej dyspozycji.                                                           Ustarki związane ze sprzętem są rozwiązywane w przeciągu kilku godzin od momentu zgłoszenia.

Z pełnym przekonaniem możemy polecić usługi firmy Opti-Net z zakresu Outsourcingu informatycznego.

Piotr Wąsaty,

× Jesteśmy na Whatsapp!