Szybka pomoc

Dostęp do szybkiej pomocy specjalistów w zakresie informatyki oraz teleinformatyki.

Odzyskiwanie danych

Pomoc w odzyskaniu cennych danych przechowywanych na różnego rodzaju nośnikach.

Ochrona danych osobowych

Porady, szkolenia oraz przygotowanie dokumentacji zgodnej z Ustawą.

Outsourcing IT

Obsługa informatyczna bez ponoszenia kosztów utrzymania działu IT w swoich strukturach.

Informacje

Uważaj na nowe wirusy komputerowe

Firma Opti-Net System dbając o bezpieczeństwo naszych klientów w sieci, informuje o zagrożeniu wynikającym ze wzmożonych ataków hakerskich, które mogą powodować utratę danych.

Do tej pory zetknięto się z trzeba rodzajami wirtualnych ataków na osoby prywatne, a wspólnym mianownikiem ich wszystkich jest zarażenie komputera wirusem poprzez otworzenie wiadomości e-mail pochodzącej z nieznanego źródła.

 

Szkolenia ABI

Wszystkich chętnych którzy chcieliby poszerzyć swój zasób wiedzy z zakresu ochrony danych osobowych oraz wprowadzenia dokumentacji zgodnej z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych zapraszamy do szkoleń.

 

Newsletter

Wysyłasz dużo wiadomości reklamowych do swoich kontrahentów i potrzebujesz profesjonalnego narzędzia  które ułatwi Ci pracę i zaoszczędzi czas, my się tym zajmiemy.

Wordpress, Joomla, Drupal

Darmowe systemy CMS stanowią bardzo prosty sposób do wdrożenia swojej strony internetowej. Jeżeli masz jakieś problemy nasza firma pomoże w opanowaniu ich.

 

Programy "szyte na miare"

Masz już dość oprogramowania które dostałeś za darmo i brakuje im funkcji które są Ci niezbędne, daj nam znać a na pewno zaprojektujemy coś w sam raz dla Ciebie.

 

Kryptografia

Zachęcamy do efektywnego zabezpieczania wszelkich nośników które w razie zguby lub kradzieży będą nie dostępne dla osób postronnych.